ACIS

 

список статей

Автор (источник): Lone Wolf
Опубликовано: 2007-05-07

Дата похода: 07.05. 2007

 

Ніколка
 

 

Так вже вийшло, що цьогоріч свіц діг-сезон я відкрив, аж у травні. Навчання, робота - все часу не знаходив. Ні тут, вже плюнув на все, і вирішив виділити одинь день і сходити в найцікавішу і найунікальнішу дренагу Києва - Нікольську систему. Ходив разом із Зьомою(Mr. Zimm).
Він в цій системі був вже кілька разів, тому виступав він у якості екскурсовода.
Отже зустріч була назначена на 10:30 на платформі м.Дніпро. Трохи лякала погода - вночі дощило, але вирішили. що дощ нас не злякає(не в колектор же йшли).
Зібрався я швидко - вирішив цього разу бути налегкє. взяв тільки бахіли. ну й ліхтарики(налобнік і прожектор, що по паспорту пробиває на відстань до 1го кілометру.)
Зустрілися(я навіть не спізнився). Інсталюватися вирішили у нову частину системи. Це було проблематично - бо там. ані драбини тай високувато. Прийшлося повиснувши на руках доягуватися, до якоїсь бочки, що стояла внизу. Мені було проблематичніше - я спускався другим, тому прийшлося якось викрутивщись, повиснути на одній руці. а другою закривати за собою решітку і ще дошкою прикривати її. Але нічого - виконав завдання!
Внизу було обустроєно місце для превдягання. Там швидесенько ми й це і зробили. натягнув я бахіли, зняв балахона і накинув куртку на голе тіло, виглядало ідейно. Все ми готові - вперед.
Нова частина системи. нічого цікавого із себе не представляла. Така собі чистіша ЗТСМД. Тюбінги пройшли досить швидко, вийшли у кімнатку Тру-Дігера. мдяаа.. хотілося матюкатися. Ці кляті, авто-квестори постаралися. На стіні їх фарба, а біля тру-дігера сидить купа різних іграшок. "Конкурєнти", млін. Прийшлося їх трохи посунути. Сподіваюся, ніхто не образиться )) Просто хотілося сфотагрофувати справжнього мешканця цієї кімнати. Вдосталь пофоткавшись, пішли далі.
Ось вона, нарешті стара частина системи.. Дійсно система унікальна своєю будовою - зверху на тебе нічого не тече, глина не падає. Тому йти досить легко. Швидко пройшли участок до перепаду. і виходу у Каскадну. Поки йшли до неї все наростав шум падаючої води, як сказав Зьома - це ми наближалися до царського колодця.
Дійсно, ось він легендарний царський. Правда там такий душ, що в нього зайти не ризикнули, але трохи визирнувши- побачили відкіля вода падає. А його радіус - просто вражає.
Далі двинулися вниз по каскадній. Висота метрів 5. Ширина біля двох метрів. Такого, я ща не бачив. просто чудово. Так не поспішаючи дійшли до печери Трьох Братів.
Там зробили зупинку. Залишили відгуки у "паперовому форумі". Трохи пофоткали. І знову в путь.
Останок шляху пройшли швидко. "Собачий лаз" теж порадував. навкарачки і полізли, але це дрібниці. На верхній рівень системи не сувалися. Як сказав Зьома. там дуже брудно і не цікаво.
Окремої цікавості заслуговує завал. який ми побачили. за ним проглядається хід, та й вода проходить. Цікаво навіщо його завалили.. тай що там за тим завалом.
Вилізли під мостом, людей не було, тому нікого не злякали. А то був впипадок, коли вилазили із академічного через люк, що знаходився у дворі житлового будинку. Так дядько якийсь, що стояв на балконі довго-довго розглядав два брудних тіла, що із люку вилазять. але це зовсім інша історія...

 

 
 Комментарии
Lone Wolf | 07.05.2007 23:36    
Забув додати. Фото можна побачити тут. http://infostore.org/info/3170305?p=0&s=3 (C)Mr.Zimm
 

 

 

Добавление комментариев доступно только зарегистрированным пользователям!

 

 

   Copyright © 2001-2019 ACIS