ACIS

 

список статей

Автор (источник): ЕвгЭн
Опубликовано: 2008-08-01

Дата похода: 1.08.08

 

міліція дігу - не перешкода:))
 

 

(супер-короткий звіт про наш діг в Соціалістичній)

Сьогодні з трьома друзями пішов у Соціалістичну. Хто не знає - це унікальна теплотраса 1930-х років в Запоріжжі, під старою частиною міста. лише там збереглися викладені з граніту муровані стіни і деякі сліди війни. на вході, коли ми зайшли під землю і переодягалися - нас затримала міліція.
Зовсім молоді хлопці. А що їм думати, коли четверо екіпірованих мужиків дружно за десять секунд долають паркан і пірнають під землю?

З матюками вигнали нас на поверхню. Колеги першу секунду не знали, що сказати. Мене переклинило - і я розповів правду - дігери, дослідники підземель, премося по всяких старовинних ходах, ще й в газети про них пописуємо. Не вірили - але набір речей у рюкзаках (каски. ліхтарі. компас, папка з інтерв"ю, карта ходів - і ні вибухівки, ні зброї, крім складаного ножа - говорили за нас. врешті Міліціонер( ім"я записав, але не називаю. щоб його не підставити - визнав, що ми нормальні люди, і можемо лізти далі. Шок!

Ми таки полізли, пробігли 2 км під містом. МР.Джі, наш гід і знавець Соціалістичної, вів нас по власноручній на бігом зробленій схемі. І ні разу не помилився! випурхнули коло Дніпра, і скупалися на Шлюзі. Саня з Києва, четвертий учасник, увесь процес фотав.

Ігор, радіожурналіст, що був зі мною, під землею, у брудних і вузьких місцях матюкався найбільше. але виявився і найщасливіший від подорожі:))
Закінчилося тим, що ми стрибали в Дніпро, витріщалися на шлюзування барж і просто раділи життю.
Отаке...

http://poterna.borda.ru/?1-1-0-00000046-000-0-1-1217621987

 

 
 Комментарии
stalkerDnDz | 05.07.2009 19:30    
Потребую фото!!!
 
andreu | 03.10.2009 18:32    
да поменяйте ж уже заголовок, блин!!!! глаза мозолит это "хттп://"!!!
 

 

 

Добавление комментариев доступно только зарегистрированным пользователям!

 

 

   Copyright © 2001-2016 ACIS