ACIS

 

список статей

Автор (источник): GeoGraph
Опубликовано: 2010-06-16

Дата похода: 13.06.2010

 

р. Совка або похід під болотним парком на озеро
 

 

Мій перший звіт, прошу набратись терпіння та не шпиняти. Ногами в тому числі.
12.06.2010 на Гідропарку відбулась зустріч Міх, Miay, Lantern, GeoGraph та ще з десяток людей, що відношення до дігерства майже не мають. Під час зустрічі в мене через потужний дігерський голод ожила ідея оглянути наступного ж дня легендарну річку Пронівщини - Совку, що була знайдена мною та Буривушкою_Лією тиждень тому. Плани мої були грандіозними: пройти і до витоків, і до Нижньої Совки. З 14.06.2010 в мене починалась сессія. Після нетривалих перемовин виявилось, що Міх не зможе з'явитися через написання курсової роботи (аналогічно до відсутньої Лії), Міау якось це питання оминуло боком. Lantern напротивагу виявив таки бажання. Ввечері того ж дня було точно визначено місце (ст. м. "Нивки") й час зустрічі - 8:40, адже на другу половину дня вже запретендували мої батьки.
Наступного дня з'явившись на місце зустрічі о 8:15 неочікувано зустрів Lantern'а, і, оскільки нікого більше не передбачалось, ми рушили до Міхового складу, де лежали комплекти хімзахисту; о 10:25 ми вже перевдягались біля місця інстала. На номер КРС Lantern надіслав повідомлення, але у найближчі 20 хвилин нам відповідь не надішла. Лізти, чи не лізти?. Оглянули небо, впевнились у відсутності дощових хмар та ризикнули спуститись до шахти.
Перше, що було мною помічено - інстал відбувся не у саму Совку, а до однієї з її приток, що текла з боку Турецького містечка по ліву руку з труби діаметром 1,7 майже під стелею і долі крізь трубу 1,5 по праву руку власне впадала до Совки. Пройшовши до пригалуждження ми помітили, що в трубі 1,7 до витоків, стримавшись драбиною, застрягли бревенце та колюча гілка. Спроби хоч якось прибрати їх з проходу виявились марними, адже течія була досить швидка (потік був приблизним до потоку у ВК), і не давала прибрати. Довелось продиратись. Наступний колодязь виявився захаращений кореневищем і гілкою реп'яху, що наглюче осів на рюкзаку з речами. Більшість люків по дорозі була відкрита, але детальну прив'язку до місцевості ми не робили.
Під час проходження проти течії у Lantern виявились складнощі пересування: затопило лівого чобота і важке подолання стрімкої течії (останнє обґрунтоване відсутністю подібних тренувань значний час). В мене ж виявились дірки у обох чоботях, але води мені натекло небагато. Вирішили ми зробити деінстал у терміновому порядку вісьмома люками вище, з півгодини ми підсушувались і розвідували місцевість, що дійсно нагадувала недороблений парк із півтора десятками ліхтарних стовпів та купкою боліт, що розляглись поміж них. Трохи поодаль було виявлено за запахом протікаючий поряд каналізаційний колектор.
Подальша експансія на північний захід виявляла в основному колодязі цього ж колектору, з якого тхнуло миючим засобом, і лише 3 діри вели таки до Совки. Зрештою, ми дістались галявини в кінці вулиці З*ї, де вирішили оглянути все впритул до забулови, ае й ці оглядини не дали результату. Поки Lantern роздивлявся біля гаражів мене почергово дістали батьки, а потім я зателефонував Міху та Лії дізнатися, як їх курсачі. В цей час повернувся Lantern і ми ненадовго вирвались до цивілізації з метою придбати пляшку мінералки та пакет соку. Дорогою назад було помічено вентиляцію з підписом "Шахта №5", і було висунуто думку про існування технічного колектору у Турецькому містечку.
Інстал відбувся до першого зі знайдених нещодавно нами люків. Пройшовши вниз за течією ми впевнились у тому, що в деяких місцях драбини взагалі непридатні до вилазу на оглядини поверхні. Пройшовши місце нашого входу ми тепер рушили вниз. Наступний же колодязь сиявився "симметрично" завалений рослинністю, що в принципі не заважала проходити, але мати з нею справу було аж занадто незручно, тож вона була прибрана до сусідньої впадаючою до русла труби. подальше пересування відбувалось таким чином: Lantern повз здебільшого на колінах, я ж йшов з рюкзаком нісши його наперед.
Дійшовши до розпаралелення на 2х1,7 ми відчули різкий запах сечі, що віяв з правого пригалуждження 0,8. Пішли до лівої паралелі, де менший потік. Пройшовши до першої камери ми виявили трубу до поверхні. Перед другою камерою рівень води почав підніматися, був навальчик, за яким рівень продовжив підіймання. Коли ж я вирішив виявити, куди веде люк з цієї камери, то вилізши на поверхню помітив, що затиснута у рукаві резинкою мною мальована карта кудись зникла. Lantern порекомендував знову деінсталитись з фразою "раз дигг не удался то это повод найти ошибки и их исправить".
Вилізли ми на території пляжу і до нас прибігли наглядачі. Відповідь про те, що ми виконуємо практичну роботу з дослідження русла Совки їх заспокоїла, і вони ще трохи погуділи, мовляв "треба вам нові костюми, а то ці вже нікудишні". Спакувавши хімзи ми вийшли з пляжу і рушили вбік вул. С*ї та К*а, де попутно зустріли товариша Lantern'а. Віддавши обидва комплекти Lantern'у я пішов до батьків, що з нетерпінням чекали на мене "з прогулянки". =)

 

 
 Комментарии
Мих | 16.06.2010 00:19    
Автор отчета, назови себя)
 
Мих | 16.06.2010 00:21    
На номер КРС Lantern надіслав повідомлення, але у найближчі 20 хвилин нам відповідь не надішла- отвечу на это словами Маньяны. Если сообщение принимает автоответчик, то ответа не будет. если диспетчер- то будет.
 
Мих | 16.06.2010 00:22    
В мене ж виявились дірки у обох чоботях, але води мені натекло небагато-- это же в чьей химзе ты шел, неужто в моей?
 
Мих | 16.06.2010 00:24    
різкий запах сечі, що віяв з правого пригалуждження 0,8-- отметь на карте говноврезку, и сообщи Эндрю
 
Мих | 16.06.2010 00:25    
я пішов до батьків, що з нетерпінням чекали на мене "з прогулянки". =) - однако явился домой в 23-30, и переполоханная мама поставила на ноги весь город..
 
GeoGraph | 16.06.2010 00:40    
Автор я. Відповідне поле незаповнене через глюк броузера: рефреш сторінки у довільний момент часу. Дану проблему не вирішено до сих пір.
2 Mix: таки у твоїй=)
 
Morana | 18.06.2010 18:32    
Де склад хімзахисту ваш знаходиться? СПАЛІТЬ У ПП!
 
Lantern | 18.06.2010 21:02    
2 Morana

Когда где. А вообще, это не то, что вы подумали. Это стёб такой.
 
[4 Life]_Scud | 23.06.2010 00:10    
На метро Нивки решили встретиться... Ну-ну, это что ж за Совка такая - на Нивках... :D

А вы, друзья, как ни садитесь, а в краеведы нихуя не годитесь. (с) И.Крылов

Мих - тут есть функция редактирования комментариев, не надо тут размножать свои мысли.

Склад химзащиты - скорее всего, дырка в заборе за гаражами во дворе, где в детстве прятали машинки, а сейчас нечто другое.
 
Lantern | 23.06.2010 14:36    
Скад, поюзай обязательно функцию эту.
Ибо Совка на Совках, и в ней мы и были.
Ибо "складирование снаряги" - это ж надо - у нас совсем по-другому - серьёзно. Да и к Нивкам будет поближе.
Ибо ты, краеведения Великий Магистр, перебрал в униженьи наших скромных познаний.
Ибо Крылов-баснописец слов непристойных в творенье не вставил.
 
[4 Life]_Scud | 24.06.2010 00:25    
Ахахаха, "складирование снаряги", пиздец, не смеши меня. Снаряжение надо хранить дома - в месте с постоянными благоприятными климатическими условиями и доступностью. Например, так:
http://scudstorm.narod.ru/acis_org_ua/P2160089.jpg
и так:
http://scudstorm.narod.ru/acis_org_ua/gp7k.jpg

Ваше сектантское поведение только осложняет вам жизнь. Ну да ладно, это ваше дело. Я себя великим магистром краеведения не называл, более того - краеведом себя не считаю. Вы же, в частности Географ - восхваляете свои краеведческие познания, ну так "назвался груздем - лечись дальше", какие проблемы? С моей точки зрения это выглядит самобичеванием и мозгоёбством - ты живёшь на Виноградаре, Географ, по ходу, на Сырце, встречаетесь на Нивках, а потом пиздуете на Совки - как по мне, логика отсутствует полностью, в результате чего "з'явившись на місце зустрічі о 8:15" вы два часа и десять минут добирались до Совки - "о 10:25 ми вже перевдягались біля місця інстала". Прибавим к этому среднее время, которое вы затратили на то, что бы добраться на точку встречи - небось, часа три ушли у каждого из вас на дорогу до Совки. К сведению - от Голосеево до Лесного массива я добрался при помощи трёх троллейбусов и пешкаруса чуть менее чем за полтора часа, посетив при этом военторг на Ленинградской площади. Может, из-за того, что ваше краеведение подразумевает такое нерациональное использование времени, я и не подпадаю под ваши стандарты. Ну и замечательно, ёпта!
 
Lantern | 24.06.2010 17:27    
2 Scud
Всё проще: логики не видишь, ибо просто не всё знаешь. Географ очень кратко описал. Хотя, внимательно читая, можно "узреть сокрытое", о чём автор проговорился - с помощью логики.
Итак:
1. Химзы как раз дОма хранятся (другое дело - у кого), и дом этот ближе к Нивкам, чем к Сырцу и Виноградарю. Для чего мы туда и двинулись вначале.
2. До Совок оттуда есть чем добраться быстро и лишь с одной пересадкой. Что мы и сделали.
3. Через 2 ч 10 мин. мы ИНСТАЛЛИЛИСЬ, а не только что приехали. Ясен пень, мы сначала ещё поэксплорили поверхность не без пользы.

Как видишь, всё логично, нормально и не так, как ты почему-то предположил и слегка оскорбительно опубликовал. Что тут по врачебной части, и, более того, по-сектантски - ну не пойму!
Несправедлив ты!
 
[4 Life]_Scud | 25.06.2010 23:26    
С помощью логики тут видно только то, что химзы вы храните на Нивках, не более, но логики в таком хранении я не вижу абсолютно. Ну ладно, может, кого-то за это дома ругают, мне похер. А вот про сектантское поведение тебе и не надо понимать, ваше дело - продолжать в том же духе, а я с друзьями буду и дальше в этом лулзы находить.
 
Lantern | 30.06.2010 15:23    
Интересно отметить: вода Совки почище Днепра будет. Она чётко прозрачная, в запахе ни намёка на какое-нибудь говно. Наоборот, свежий влажный прохладный дух из залаза, контрастирующий с "липкой" жарой призаброшенного урочища Проневщина призывает дигать немедленно.
 
Lantern | 27.09.2010 15:23    
В "Болотном парке" начались шевеления. В числе прочего ложат какие-то пластиковые трубы. То ли наконец приведут Проневщину в порядок, то ли захапают под частные территории, и отойдёт летописная Проневщина - следом за уже многими интересными местами - в историю Киева, который мы теряем.
 
GeoGraph | 12.03.2011 21:55    
На даний момент там кладуть нову гілку фекалу, бо стара не справляється, а за парк візьмуться не скоро.
2 Scud: не хвилюйся ти так за мою хімзу, тепер вона повноправно в мене вдома зберігається.
 

 

 

Добавление комментариев доступно только зарегистрированным пользователям!

 

 

   Copyright © 2001-2019 ACIS