ACIS

 

список статей

Автор (источник): GeoGraph
Опубликовано: 2010-07-21

Дата похода: 15-17.07.2010

 

Гарячий Академічний
 

 

На цей день /15.07.2010/ було намічено чергову зустріч фраїстів, на яку прийшли Miay, Міх та автор звіту GeoGraph. Однак у Miay виникли деякі претензії до організатора зустрічі, і, незважаючи на те, що все було спочатку чудово, нам втрьох довелось піти звідти. Було вирішено оглянути колектор Академічний, він же "Біличі". Однак Miay не була налаштована на подібне, і до входу попрямували вдвох. Над стоком з озера рибалили якісь юнаки, що на нас не звертали особливої уваги, допоки ми у хімзахисті не поперлись до витоку. Перелякавши їм всю рибу я почовгав далі на диво сухим відводом. Зайшовши до колектору одразу ж помітив, що потік відводиться у щілину в стіні, в колекторі було на диво спекотно. Пройшовши метрів 100 я виявив вихід на поверхню. "Щоб там пусто було" подумав я, і визирнув на поверхню. Оглянувшись зрозумів, що місце до болі знайоме, і прив'язку робити не треба. Однак в колекторі температура повітря виявилась вищою, аніж поза ним. Це мене вже насторожило. 400 метрів потому я відчув, що перебувати серед цього парового аерозолю занадто небезпечно. Одразу ж залякую Міха, що мені погано, і вимагаю деінстолу. в цей час Міх вже підібрав дві (!) клавіатури, і спокійно біжить вперед.
Вибивати всі люк пвдряд виявилась марна справа, але дійшовши до другої розвилки стало ясно, що в колектор скидається крутесенький восьмидесятиградусний кип'яточок. Пройшовши далі було відчутно прохолоду, але пара вже нещадно драла дихальну систему, тож було вирішено виконати аварійний деінстол на перехресті І*ї та У*а. На поверхні вже сутеніло, і було на два порядки легше дихати. Замалювавши карту, ми рушили до Miay повідомити про неприємність.
Наступного дня /16.07.2010/ в мене були інші проблеми. А от 17го запросивши Lantern'а нам вдалось локалізувати витік кропу до коллектору - у одному з чисельних дворів мікрорайону.

 

 
 Комментарии
sieniask_aukio | 26.07.2010 11:11    
зачем шифровать Ипенскую и Ушакова? тебе не надоело прятать ещё свои тайные НИИ?
 
andreu | 28.07.2010 01:42    
Ну и? Локализировали?
И дальше что?
 
Lantern | 11.08.2010 01:17    
По крайней мере, открыли страшную тайну причины отсутствия горячей воды некоторым заинтересовавшимся жителям. Реакцию надо было видеть. Может, разнесётся дворами весть о таких вот подробностях - быстрее пошевелят своих ЖКХшников.
 

 

 

Добавление комментариев доступно только зарегистрированным пользователям!

 

 

   Copyright © 2001-2019 ACIS