ACIS

 

список статей

Автор (источник): GeoGraph
Опубликовано: 2011-03-29

Дата похода: 27.03.2011

 

Повернення у Колектор Загальної Географії.
 

 

У неділю був по справжньому нудний ранок: йшов сніг. І це наприкінці березня. Не пам'ятаю точно, чи циклічне це явище у природі, чи ні. Хочеться скинути на порушену екологію нашої планети, що ледве-ледве дихає на ладан. Я визирнув у вікно, з сумом спостерігаючи картину точкових багатоповерхівок Нивок, Квітництва, Сирця... WinAMP у режимі шафлу. Звучить Танок На Майдані Конґо - Гранули, що напрочуд яскраво місцями корелюється з моїм життям. Хтось вважає його нікчемним, хтось навпаки заздрить, а для мене воно надане 'as is', і я не маю особливих намірів його порівнювати з чиїмсь іншим.
Щоб воно не здавалось нудним я зробив прогулянку прилеглою до свого мікрорайону територією у руках зі стареньким плівковим фотоапаратом. Шлях мій пролягав вулицею Черкаською, де згадав, як раптом знайшов колектор, і разом з Міхом оглянув його нижню частину. Формально назвав його Колектором Загальної Географії, не претендуючи ні на які першовідкриття, звичайно що на карті колекторів він є. Згадав також про його верхню частину, яку ще слід було пройти. Хвилинку, а чому це 'було'? Яку ще слід пройти.
Сніг потихеньку танув, я виніс з дому хімзахист. Метою мого походу був перетин вулиць Черкаської та Бауманської, звідки, власне, я й почав допроходження. КРС на цей раз я вирішив не турбувати, а обмежився постійною підтримкою знайомого на прізвисько Бо, якому пояснив, що "канализация засорилась, надо проверить". Порядок. На перехресті відкрив кришку колодязя, натягши на Бо робу. Особливої потреби у регулюванні руху не було - режим обох вулиць не більше машини у 5 хвилин. Цвяховиривач, Монтерлайт, олівчик, стертий вщент наждак замість паперу (точніше, задня його частина), мобіла, невеличка сумка з пляшкою води та бутербродом - наче все, до [s]роботи[/s]спелестодослідження готовий.
Ось на поверхні товариш прикрив кришку люка. Перш за все - перевірити каскадність труби під Черкаською. Телефоную "Напрям зюйд-зюйд-ост" і лізу. На вскидку 0.8, а як лізеш, то наче по 0.6. Незамита, ухил труби менший аніж ухил поверхні. Через метрів 35 втрапляю в шахту. Висота метри чотири. Перепад рівня менший за висоту "всього" в два рази. Дістаю обережно з шиї телефон - Life:) не ловить. Повернення заднім ходом тривало хвилин 8. У колодязі нарешті дзвоню. Кажу, що лізу в інший бік. В бічні виводи труби гожі хіба що для дощоприймачів, дрібних живих істот та дігерів п'яти місяців з народження. Розвернутись у циліндрику під перехрестям було нескладно. Далі - знову 0.8. Проходження за складністю дивним чином уподібнювалось до проходження 1.0 майже без замиву. Два наступних колодязя буди по 2 метри. Як було домовлено, я телофонував, паралельно наносячи притоки на шкурку та гупаючи цвяховиривачем по кришці.
Третій колодязь виявився підозріло захаращеним уламками цегли, і я одразу підготувавсь побачити нелегальну врізку, однак мої сподівання не справдились - жодного натяку на руйнацію стін не було. Зате цегли було так багато, що вона покривала днище приблизно на чвертьдіаметра, а борсатись в ній задоволення не з приємних, тож товаришу після дзвінка люк довелось відкрити, поставити неподалік надибане огородження і приймати в мене уламки. У розпал роботи з-за паркану визирнув молодий чоловік кавказької зовнішності (К). Перевіряти пильність населення бажання не було.
К:Что ви ето делаете?
Бо:Канализацию чистим от битого кирпича, вода по улице не сходит.
К:Какой битый кирпич? Мой кирпич битый? Щас ты сам битый будежь.
На цей момент в колодязі вже було розчищено місце для подальшого пролазу, і я з думкою, подібною до "Боже, вбий ідіотів" кажу товаришу "кришку закривай".
Далі труба була вже замивалась до 20% і мені почало даватись взнаки урізане здоров'я. Я достеменно не знаю, скільки метрів проповз, як опинився під перехрестям з Муромською. Телефоную Бо, на що отримую "Зачекайте будь-ласка, абонент розмовляє". Чекаю хвилини дві. Знову та сама історія. Щодуху гамселю по кришці люка, як раптом...
...згори залунала автомобільна сигналізація. Я неприємно здивувався - що за нісенітниці? Невже якась машина посеред дороги колесом на кришку стала? Начебто? Чи так воно і є? Про всяк випадок повзу далі. Наступного люка чую віддалену тріскотню Бо: "Анчоус, ты книгу взяла? Где встречаемся?".
Дівчина - це святе. Обережно постукую ломом по кришці, і голос Бо починає гучнішати - це він прямує до роздільної смуги. На подальшу мандрівку в мене сил не було, тож я спокійненько виліз, не привертаючи нічиєї уваги. Виявилось, що сигналізація спрацювала у машині у приватній садибі, на яку багаті ці квартали, тож рипався я дарма. Залишок дня пройшов у теплій компанії Бо, Анчоус та ще купи малознайомих дівчат (Боже, де це я ще ошиваюсь?) на Теремках, що чудово контрастувала з тим, що робилось на вулиці.

 

 
 Комментарии
Lantern | 29.03.2011 15:00    
Жжёшь!
Карту в студию!
 
GeoGraph | 29.03.2011 19:41    
Я наждак не скануватиму. Намалюю у векторці.
 
Мих | 02.04.2011 18:36    
ты это обещаешь уже второй год.
с тебя карты Источной,Сырца,.. и напоследок поверностная привязка песчного.
 
GeoGraph | 03.04.2011 01:03    
Слухай, а сам можеш дати першу частину на папері, а то вона кудись зникла.
Друга частина в мене вже перемальована і там я ще лишив місце на першу.
А струмок Піщаний фоткати треба було!
 

 

 

Добавление комментариев доступно только зарегистрированным пользователям!

 

 

   Copyright © 2001-2019 ACIS