ACIS

 

список статей

Автор (источник): GeoGraph
Опубликовано: 2011-04-16

Дата похода: 15.04.2011

 

Струмок Піщаний Тривимірний. Частина друга неостання.
 

 

До ТРЕД№2, де й відбувалось все дійство, я прийшов пішки. Спочатку трохи незвично було побачити натовп люду під гаражами, однак пізніше виявилось - буде знову дві бригади дослідників: поверхні (Ося, Lantern, новачки Ілля та (ім'я не запам'ятав)) і підземного простору (Мих, Zloy M@x, Nothing, Susanin). Мені притягли хімзахист, одягаюсь під розповіді Осі та інсталюсь у один з численних люків вулиці Молдавської. Першим ділом підземна складова рушила на захід під магістраль. Я дещо відстав від усіх і роздивлявся перехід залізобетонної труби у металеву. Прийшовши до кутового колодязя, де розмістились Nothing & Zloy M@x я врешті решт зрозумів, навіщо у мене у рукаві цілий блокнот - я ж карти ще наче малюю. Тільки після частих травм рук мені довелось одягти рукавиці, тому схему я не замальовував, а записував у пам'ять, а на папір наношу її прямо зараз під час написання звіту.
У цей час з замитої 0,8 з півночі до нас повернулись Мих та Susanin. Ми послухали їх розповідь про подальшу "замиту" перспективу з відхиленнями, рушили назад. Як було домовлено раніше, на поверхні фіксують наше повернення стуком у кришку ломом, і далі шукають нас за цим стуком.
Найближчі три колодязі попереду всіх біг Nothing, а замикав я. У наступному колодязі мене покликала поверхнева група, де я побачив їхню перепону у вигляді території за високим бетонним парканом. Трохи подумавши відправляю їх до парку Пушкіна і про всяк випадок пропоную обстежити прилеглу територію КМКЛ №14. На цьому зв'язок з поверхневою групою втратився за моїм недоглядом.
Наступний колодязь був вже на території, у ньому був спад вниз. Придивившись, виявляємо під собою ще одну трубу діаметром 1,2. Тобто, знизу є ще щось, і звідти валить тепленька водичка. Всі рвонули туди, і наступного колодязя на нас знову чигає роздвоєння: кип'яток тече з 0,6, яка власне й переходить у нашу 1,2, а з'являється ще одна - 1,0 - рівнем вище, під невеличким кутом до тієї труби, якою ми повзли з самого спочатку. Я посунув до неї, позаду мене інші, а Мих на пару з Susanin'им чкурнули далі у 0,6. Наступного колодязя на поверхню виліз Zloy M@x, зазначивши, що ми обійшли будівлю ПС 35кВ. Подальший прохід у 50 метрах закінчувався забутовом.
З поверненням "гарячої частини" виявився казус - зі слів Миха вони вилізли на території Пожежної Частини, і знову залізли на місці інсталу. Про це ми втрьох дізнались не скоро, й встигли повернутись до першої розвилки, і я пройшов ще секцію вниз течію.
Живопис підземного світу буває дивовижний - я втрапив до колодязя, де одразу ж на шелигах труб була горловинна плита, а з неї виглядали невеличкі карсти. Поглянувши вгору я здивувався не менше - камера вище та дві труби дві труби - червона та бетонна - були закарстовані вщент рожевими домішками глини, і десь далеко вгорі з кришки люка у цей колодязь пробивало вечірнє світло. Трохи почекавши інших, я вимкнув ліхтаря, аби насолодитись цим видовищем.
Коли вже всі нарешті зібрались мені заточило пхнутись вперед, і не дарма: дедалі частіше стали зустрічатись пошкоджені секції та дамби, деякі навіть довелось розбирати власноруч.
Через колодязь на нас очікувала ще одна несподіванка: 4 кільцями вище знайшлася вибоїна значних розмірів, у яку, як далі виявилось, вмонтовано 0,8. Я ризикнув всунути туди свого носа, що одразу ж засвербів пригодами. Повзти довелось метрів зо 33 по кривій великого радіусу, далі - різкий розворот праворуч і дві труби - 0,3 і 0,4. Повертаючись помітив, що труба поступово засихала. Певно, зверху таксопарк.
Довго чи коротко, вийшов я у камеру, а по боках - напрями атмосферного шлюзу (або "шиберу" - зі слів Мих, Nothing). Вгору підніматись мені цікавості не було і я знову почекав хвилину на інших.
Але дивовижі ще чекали на нас. Пройшовши під вулицею звіровчення я уткнувся на "незначний" колодязь - метри два, замість люку - забитий вщент дощоприймач. Після появи Zloy M@x'а та Susanin'а мені нарешті пощастило спуститись вниз на потилиці першого <g>. Поки спускались інші, я пройшов перегін вперед, де на мене чекав джекпот - колодязь глибиною близько 20 метрів. Спуститись можна було по слизькій трубі, однак без страховки це до добра не доведе. Особливо таким, як я. Я поніс цю сумну і водночас приголомшливу звістку, її тихо було відхилено. Йду далі, тобто назад з усіма. Подолання труби Zloy M@x'ом та Susanin'им було для мене неочікуваним, і вони запропонували іншим страховку. Першим направили Nothing'а, однак після довгих вагань він відмовився від переправи, і Мих був змушений повернутись з ним до найближчого вилазного колодязя. Ну що ж, лишився я з вже холодною водою, слизькою трубою, колодязем з шаленою глибиною і героями фізичної культури. Послав увесь страх куди подалі, схопився обіруч об трубу і потихеньку став сповзати нею, в цей же час мене тримали ззаду за шкари.
Труба спиралася на дві балки поряд встановлені поперек шахти візуально перегороджуючи течію. Під стіною були скоби, і мене люб'язно пропустили до них спускатися вниз - назустріч невідомості. Двома прольотами нижче за моєю спиною з'явились ще дві балки, що покладені перпендикулярно попереднім, а ще два прольоти мої ноги сперлись ще на одну таку конструкцію. Покорячившись на подальший спуск з неї за три прольоти мої ноги нарешті уперлись у підлогу, а душ, що весь цей час заливав капюшона став не таким густим. Наступний перепадний колодязь виявився навіть без горловинної плити - з круглої шахти було видно вже густі фіолетові з синіми переливами небеса. Цей спад у 1,5 метри ні у кого не викликав проблем. Далі все стало монотонно - з північного боку - озера, у колекторі - чергування довгих фальцевих ("труба-жирафа" - Susanin) та коротких раструбних секцій ("Труба-бегемот" - теж Susanin), що місцями вже так і поривались розкришитись. На шляху траплялись врізки від зливостоків (одразу ж видно - каналізаційні колодязі будувати можливості не було). Один раз ми по черзі вилазили подивитись на розлите позаду нас озеро і освітлені сходи спереду. Особливо запам'ятався прохід під вододілом пташинИХ озер - рівень води у колекторі сильно піднявся, і у наступній камері ми нарешті побачили стік з озер. Також нашу уяву "навернула" (а мене здивувала) інформація від Міха, що озера перпендикулярні до проспекту Перемоги і вийдемо на нього, але коли ми вилізли на вулиці Ярмоли ніхто навіть не згадав про це. Zloy M@x ще встиг збігати трубою вперед і розібрав запруду.
Жертвою перехоботу став розташований поряд дитячий майданчик, після якого всі рушили на метро КПІ - хто доодягатися, хто віддавати речі залишку групи поверховиків - Lantern'у. Мих забув виключити свого налобного ліхтаря і на слабко освітленій вулиці це нам було лише у плюс.

 

 
 Комментарии
Мих | 18.04.2011 00:44    
"новачки Ілля та (ім'я не запам'ятав)) "
Его звали Миша.


"схему я не замальовував, а записував у пам'ять, а на папір наношу її прямо зараз під час написання звіту."
А смысл в этом , если рисовали карту я и Нафинг?
и какая точность сей карты:?
Тебе подарить непромокаемый листик ПВХ? Пора уже переходить на нормальное рисование карт .

"1,2. Тобто, знизу є ще щось, і звідти валить тепленька водичка. Всі рвонули туди, і наступного колодязя на нас знову чигає роздвоєння: кип'яток тече з 0,6, яка власне й переходить у нашу 1,2, а з'являється ще одна - 1,0 - рівнем вище, під невеличким кутом "
Совершенно невозможно понять структуру системы.

"труба поступово засихала. Певно, зверху таксопарк"
Где логика, где разум?


"Пройшовши під вулицею звіровчення я уткнувся на "незначний" колодязь "
Что за улица?
А про Лантерна сверху ждщего забыл?

"пощастило спуститись вниз на потилиці першого <g>"

Фраза выносит мозг. Ты спускался с ускорением 1 же? 9.8 м/с?

"озера перпендикулярні до проспекту Перемоги і вийдемо на нього"

. http://www.wikimapia.org/#lat=50.4574357&lon=30.4656994&z=18&l=1&m=b
смотря с какой сторны смотреть. Если со стороны лестницы, то да- перпенжикулярны
 
GeoGraph | 18.04.2011 01:10    
1)Мих, просто пора мені перчі знімати...
2)Прочитавши повністю речення та уявивши географічну орієнтацію. що вкраплена у те, що ти не вхопив у цитату.
3)Таксопарк займає значну територію, на цю гілку припадає пара зливостоків. Дощу давно немає, труби під незначним кутом схилені. І сухі.
4)Це я не знав, а ти не відповів на моє SMS під час написання звіту.
<g> - славнозвісний смайл програмістської Америки, Те саме. що й :D
5)Не сильно пали координати.
 
Lantern | 18.04.2011 13:42    
Автор! Твоей Музе необходимо пройти очередной поддерживающий курс лечения. По какой части - думаю, очевидно.
 
sieniask_aukio | 20.04.2011 19:31    
а з неї виглядали невеличкі карсти.


вот дебил то. что за хуйню ты пишешь? что за карст? ебанашка блядь
 
GeoGraph | 21.04.2011 01:32    
2 Lantern: "Я не волшебник, я только учусь"
2 sieniask_aukio: Зауваження приймаю. Я мав наувазі картину, подібну якраз до корони зі сталактитиків, що за визначенням має повне право називатись карстом, хоча б і техногенним.
А тут, наче, дехто казав, що звіти не читає...
 
sieniask_aukio | 21.04.2011 08:17    
http://www.google.com.ua/search?client=opera&rls=ru&q=%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest


http://www.google.com.ua/search?hl=ru&client=opera&hs=97m&rls=ru&channel=suggest&q=%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=

почитай на досуге наконец.
 
sieniask_aukio | 21.04.2011 08:18    
если ты называешь карстом трубу, то это очень печально
 
Barzya | 26.04.2011 11:33    
Молодец Гео!
давай еще
 
andreu | 30.04.2011 02:42    
Софистика и риторика плачут обнявшись в сторонке
 
Barzya | 03.05.2011 10:22    
да ладно тебе
это же Гео наш
 

 

 

Добавление комментариев доступно только зарегистрированным пользователям!

 

 

   Copyright © 2001-2019 ACIS