ACIS

 

список статей

Автор (источник): DF1
Опубликовано: 2016-09-27

Дата похода: 18.09.2016

 

Комунікаційний колектор (Печерський)
 

 

Черговий ТКК, майже в центрі Києва, має протяжність приблизно 500 м. Вирішили закинутись сюди на вихідних, у групі з 4-х чоловік і відзняти там кілька фоточок та відео.
Висота тунелю - трохи менше 2-х метрів, Для таких систем потрібно брати з собою каску.Проникнувши до системи я потрапив до кімнати заввишки близько 3-х метрів, звідти йшло три тунелі. Один тупиковий, закінчувався дверьми, з отвором, схожим на вентиляцію, які скоріш за все вели до підвала. Другий знаходився за трубами, та теж був тупиковим. По третьому тунелю ми рушили далі. Звичайні, одноманітні тунелі мали невеликий розмір, через це здавалось, що система неймовірно довга. Пройшовши декілька розгалуджень, тунелі з яких йшли до підвалів, ми дійшли до підтопленої частини. Тут потрібно було проходити по дошкам, та іншому смітті, розміщеному на підлозі.Далі колектор завертав праворуч, та вивів нас до сходів, які піднімались на 2 метри вгору.
Тут знаходився короткий тунель висотою, в 4 метри. В цьому ж тунелі знаходиось невеличке вент.-віконце - єдина вентиляція, яку я бачив у цій системі.Трохи далі на трубах були розміщені цікаві вентилі, які нагадували котушку Тесли, якщо в них розмістити ліхтар.Далі підйом, у вигляді металевих сходів, що розрізав 4-х метровий тунель на один типовий, знову трохи менше 2-х метрів. Фото зі сторони низького тунеля до 4-х метрового.Далі йшла більш тепла частина колектора. Чергова розвилка з високою кімнатою, тут основна система завертала ліворуч, праворуч тунель у підвал. На наступній розвилці від основної системи відходив високий тунель, безпрохідно закладений цеглою. Тим часом я звернув увагу, що на одному з кабелів надпис "спецсвязь УКПТ", але яке ж там УКПТ.Далі ще одна вентильна з відгалудженням, яке підписане, як "Прачка".Це була остання вентильна. Далі основний тунель завертав ліворуч, до бойлерної, з робочим освітленням, в яку можна пролізти через отвір у стіні.

 

 
 Комментарии
shtefanlounge | 11.12.2021 00:43    
как туда зайти?)
 

 

 

Добавление комментариев доступно только зарегистрированным пользователям!

 

 

   Copyright © 2001-2019 ACIS